Pētījums par projektu vadību, pamatojoties uz BIM
论文作者:同为论文网 论文来源:caogentz.com 发布时间:2018年02月06日

Šis dokuments sākas no lomas un vērtības analīzi BIM, kopā ar projekta dzīves cikla vadības teorijas, kas sīki lietošana priekšrocībām un vērtību dažādos posmos BIM pilna dzīves cikla projekta vadību un uzturēšanu no lēmumu pieņemšanas posmā, projektēšanas stadijā, būvniecības posma uz darbības posmu . Tas ilustrē lielas priekšrocības attiecībā pret tradicionālo CAD tehnoloģijām balstītu projektu vadības BIM, un nāk, lai aizstātu tās CAD balstītu projektu vadības modelis neizbēgamību. Tad piemērošana un attīstība status quo mūsu BIM Engineering Project Management izstrādāt, analizēt un apkopot jautājumus, kas saistīti ar BIM balstītu projektu vadības mūsu valsts attīstības procesā.

Ir: BIM izmanto galvenokārt projektēšanas stadijā, nebija realizēt pilnu dzīves ciklu lietošanai; barjeras tradicionālās CAD tehnoloģijas metodes un raksturīga ideoloģisko veidošanās rezistence, projektu saistīto puses nav sajūsmā, trūkums BIM nacionālo standartu trūkumu un ar to saistīto programmatūras izstrādi , BIM attīstības vide un attiecīgo tiesību aktu trūkums utt.

Ar padziļinātu analīzi un izpēti par šiem jautājumiem, un, visbeidzot, šajā dokumentā sniedz sekojošus pretpasākumus: valstis attīstīt pēc iespējas ātrāk BIM valsts standartiem, mācību attīstību un BIM talants BIM saistīto programmatūru tehnisko projektu visi dalībnieki aktīvi sadarboties, izmantojot BIM paātrināt; balstīties uz BIM ir integrēta informācijas platforma, lai sniegtu pakalpojumus, par tehnisko projektu dzīves ciklā, skaņu balstītu projektu vadības vidi attiecībā uz BIM attīstību un ar to saistīto tiesisko pārliecību.

Noslēgtie pētījuma papīru: BIM balstītu projektu vadības un būvniecības nozarē ir nākotnes attīstības virzienu un tendenču jomā inženierzinātņu, BIM balstītu projektu vadības, lai aizstātu tradicionālo CAD balstītu projektu vadības tehnoloģija ir iespējama un nepieciešama.


相关推荐
联系我们

代写咨询
 362716231

发表咨询
 958663267


咨询电话

18030199209

查稿电话

18060958908


扫码加微信

1495607219137675.png


支付宝交易

ali.jpg